Najlepšia stará mama Ružinova

V príjemnom jesennom počasí sa dňa 18. novembra uskutočnil v DK Ružinov už piaty ročník súťaže o najlepšiu starú mamu nášho Ružinova a kto prišiel určite neoľutoval.

Osem odvážnych súťažiacich starých mám - babičiek sa postupne predstavovalo v štyroch súťažných kolách a ponúkli publiku okrem básni, tanca či spevu aj domáce koláče, ktoré išli doslova na dračku a po chvíľke ostali prázdne plechy. Ďakujeme, boli výborné!

Skvelý výkon predviedol aj známy spevák pán Mirko Šváb, ktorý dostával dámy do varu :-)

Porota zložená zo zástupcov mestskej časti, Cultusu, a.s., Jednoty dôchodcov Slovenska, minuloročnej víťazky, či zástupkyni vnukov a vnučiek nemala rozhodne ľahkú úlohu a aj preto boli odmenené všetky dámy. Trio víťaziek napokon určila porota vo veľmi tesnom hlasovaní a šerpy a korunku pre víťazku odovzdával samotný pán starosta. Naše občianske združenie bolo partnerom a sponzorom podujatia a prispelo vecnými darmi, ktoré súťažiacim odovzdal náš zástupca Martin Patoprstý.

Bolo to krásne popoludnie strávená v kolektívne úžasných dám, ktorým patrí náš obdiv a úcta a samozrejme tak ako všetkým starým mamám obrovské ĎAKUJEME za to, že ste.

P.S.1 staré mamy boli aj vtipné a jedna sa dokonca dožadovala promenády v plavkách :-)

P.S. 2 snáď sa o rok dočkáme aj súťaže o najlepšieho starého otca Ružinova

OZ Ružinov Pozitív