Po dlhšej dobe opäť rozhovor s Ružinovčanom, ktorý je tiež svojim spôsobom aktívny a známy :-) Niko z rockovej párty kapely Partyzáni, ktorú si budete môcť vypočuť vrámci Ružinovských hodoch na našom Rodinnom trhu.

Predstavte nám prosím Vašu činnosť.

Sme punkrocková skupina PARTYZÁNI z Bratislavy. Radi zabávame seba a aj ľudí našou hudbou a šírime skryté posolstva v našich pesničkách:)

Čo hovoríte na iniciatívu Ružinov Pozitív?

Je určite oceniteľné to, keď sa niekto snaží vo svojej štvrti zlepšiť život a služby sebe a svojim spolubčanom. Ako Ružinovčana ma teší, že takáto iniciatíva je aj v mojom bydlisku. Ľudia by ro mali patrične a dostatočne oceniť prípadne priložit ruku k dielu. Veď stačí pritom tak málo a veľa vecí môže byť inak.

Aké sú Vaše obľúbené miesta v Ružinove?

Štrkovecké jazero je určite srdcová záležitosť každého Ružinovčana. Taktiež každý meter štvorcový na ktorom niesu položené základy stavby.

Čo zaujímavé pripravujete v budúcnosti?

Na pláne máme videoklip a taktiež koncerty v slovenských mestách. Samozrejme nemôžme vynechať ružinovské hody a trhy na ktorých sa zúčastníme a zahráme.

Máte aj stránku príp. web?

Máme facebook stránku kde informujeme o všetkom možnom a taktiež aj www.bandzone.cz/partyzani kde sa dá vypočuť si aj naša tvorba

Ďakujeme za odpovede.

Fotka