Srdcová dáma

1. Predstavte nám prosím Vašu činnosť.

Po dlhoročných skúsenostiach (takmer 25r.) s tanečnou skupinou ESO sa rozhodla choreografka Helena Šemetková založiť 18.1.2003 skupinu vekovo zrelých tanečníkov pod názvom SRDCOVÁ DÁMA. Jej hlavným zámerom je inšpirovať ľudí, že vitálni a mladí môžeme byť v každom veku. A nielen to. Človek, ktorý prešiel určitými skúsenosťami a hlbšie vníma život, sa dokáže s týmito skúsenosťami podeliť. Vie z hĺbky duše vyjadriť to, čo zažil a pochopil a preto sú naše tanečné predstavenia živé a identické a diváci to cítia. Našim skutočným zámerom - poslaním je touto formou komunikovať s divákmi a s okolím, a pokiaľ nám to dovolia, tak aj inšpirovať a ukazovať cestu. Viacerí tanečníci Srdcovej Dámy hlbšie načreli do intimity života, v ktorej hľadajú tú správnu cestu naplnenia. Je to Cesta srdca, ktorou sa vám úprimne otvárajú a chcú sa s vami podeliť o svoje skúsenosti a nádeje.

2. Prečo ste si vybrali na svoju činnosť Ružinov?

Našim zámerom je priniesť pozitívnu energiu aj do hlavného mesta nášho krásneho Slovenska - Bratislavy. Z praktických dôvodov je to veľkosť DK a splnenie priestorových podmienok vhodných pre vystúpenie.

3. Čo hovoríte na iniciatívu Ružinov Pozitív?

Úžasné. Vážime si každého človeka a organizáciu, ktorá vytvára úprimnú iniciatívu a podporuje akoukoľvek formou zdravý život v tejto spoločnosti - zdravie, pravú krásu, ľudskosť, jednoducho lásku k životu. Ďakujeme, že i vy vytvárate aj podporujete takéto projekty.

4. Čo zaujímavé pripravujete v budúcnosti?

Našou momentálnou budúcnosťou je šíriť tento program do viacerých miest, pretože mnohí z nás v tejto dobe potrebujeme skutočnú pozitívnu vitálnu injekciu.

Ďakujeme, s pozdravom a úctou kolektív Srdcovej Dámy

Ďakujeme za odpovede.

Fotka